אורזי המזוודות

אתר BS ONLINE הוקם ביולי 2018 ע”י 2 חברים בשם שרון גיגי ובועז שושן רוכבי אופניים וותיקים מנצרת עלית.

פעילותה של חברה הוא בעיקר מתן שירותי השכרה ושינוע ומתן פתרונות נוחים וקלים להטסה של אופניים מהארץ לחו”ל, וזאת מתוך הכרה מרובת שנים של הענף והלוגיסטיקה הכרוכה בשינוע אופניים לחו”ל בין אם מדובר בחופשה, תחרות, או כל חוויה אחרת. 

השכרת מזוודת אופניים הוא דבר שכיח אבל אנחנו לקחנו את הדבר צעד אחד קדימה על ידי בניית פלטפורמת השכרה נוחה יעילה והכי חשוב קלה על מנת שהרוכב בסופו של דבר יטוס לחו”ל בראש שקט. 

שרון גיגי (38) נשוי, אב לשניים, בן למשפחת גיגי מחלוצי רוכבי הכביש בישראל וממקימי קבוצת העבר “הפועל נצרת עלית”.

בועז שושן (37) נשוי, אב לאחד, רוכב אופנים ומאמן במקצועו במועדון הוותיק “500 וואט” עמקים רוכב הרים וכביש. 

הקונספט לבניית מערך השכרת מזוודות אופניים הוא קונספט ייחודי מסוגו בארץ ובין הבודדים בעולם. מטרתו להציב סטנדרט חדש בתחום ההובלה וליישר קו עם סטנדרטים עולמיים אשר דואגים להובלה בטוחה של האופניים ופטורה מתקלות. 

החברות איתן אנחנו עובדים הן B&W INTERNATIONAL – חברה גרמנית המציבה סטנדרט גבוה בכל הנוגע למזוודות תיקים וכל אביזר נשיאה מוטס. 

חברת SCICON האיטלקית המייצרת תיקים ומזוודות אופניים בסטנדרט גבוה גם כן ונותנת פתרונות הטסה לרוב רוכבי העילית והפרו טור היום בעולם. 

חברתנו עובדת עם מספר נקודות חיבור ברחבי הארץ שם תוכלו לקבל את המזוודה שהושכרה אונליין וגם לרכוש מגוון תיקים ומזוודות המופיעים באתר.

בנוסף, אנו נותני שירות לחברת טיולי האופניים הגדולה בישראל “בוץ”- הרפתקאות על אופניים המציעה מגוון עצום של חבילות תיור עם אופניים לחו”ל. 

מתוך הבנה שהרוכב זקוק למגוון רחב של מוצרים אשר מכינים אותו לשהות מחוץ למדינה בתנאי אקלים שונים או בסביבה לא מוכרת פתחנו חנות ציוד באתר אשר נותנת לכם את ההזדמנות להצטייד אונליין במגוון רחב של מוצרים ולקבל אותם ישירות עד לביתכם בשילוח ע”י שירות BOXIT המהיר והזול או לחלופין ישירות כבר בתוך המזוודה, מה שחוסך באופן משמעותי את הזמן הנדרש לקניית הציוד המשלים לטיול מקיף בחו”ל. 

אנו מאחלים לכם שהות נעימה באתר BS ONLINE.

נתראה ברכיבה,

בועז ושרון 🙂

 

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו