“בוץ” מרוקאי

לא מכבר חברת טיולי האופניים הגדולה בישראל “בוץ” השיקה את חבילות הטיול שלה לשנת 2019 עם טיול מרהיב בהרי האטלס המטריפים. סגנון הרכיבה המעט אגרסיבי שיש למרוקו להציע הופכת את חבילת הטיול הזאת בת ה 8 ימים לאטרקטיבית ומהנה. 

רוב רוכבי ה AM הקשוחים קרוב לוודאי ירגישו בבית בטיול מהסגנון המזכיר את מסלולי “דרך הסוכר עם סינגלים מהירים וכיפיים בטירוף  בשילוב עם מפגש תרבויות מעניין נופים עוצרי נשימה אנשים ואירוח יוצא דופן אפשר להגיד שמכל מגוון החוויות ש”בוץ” מספקת זאת זאת החבילה המעניינת ביותר. 

התכנית כללה מספר טיסות לכיוון היעד כאשר בסופו של דבר הנחיתה התבצעה במרקש ומשם בשאטלים לכיוון הכפר “אימליל” השוכן למרגלותיו של אחד מההרים הגבוהים באפריקה ה”טוקבאל”… 

רכיבת ההכרות כיפית וזורמת לכיוון הכפר “אימי אורלנד” וטיפוס למעבר ההרים “טיזי נטאח” ומשם ירידה בסינגל כיפי עד לאיזור עמק וירגאן.

ביקור יום למחרת באיזור נהר ה”נאס’יף” מוסיף לחוויה כאשר יום בעל מספר לא קטן של טיפוס בדרכים נוחות ונופים עוצרי נשימה הצוללים דרך סינגלים מטריפים סביב הנוף האלפיני שהרי האטלס מספקים לנו. 

בימים הנוספים מעברים בין הכפרים אמיזמיז וטנירט סיפק יום רכיבה קשוח עם חוויות לאין סוף העמסת ציוד אופניים וכדומה על גבי פרדות מעברי הרים עוצרי נשימה ומסלולים זורמים וכיפיים. 

הטיול בתכנית משלב הליכה רגלית למרגלות ה”טאוקבל” חוויה יוצאת דופן המשלבת גם סיבוב בעמק האזדן רכיבה בסינגל טכני מעט בקיצור חוויה בלתי נשכחת….

שילוב נוסף של חיבור בין ספורט לתרבות מקומית מתקיים במסלולים כאשר עוברים באופן יזום בסינגלים החוצים כפרים ומחוזות בעמק מרקש טעימות מתה מקומי מפגש עם דמויות צבעוניות ובעלי מלאכה מקומיים אשר מוסיפים לחוויה עוצרת הנשימה. 

היום האחרון משלב יום כיפי ונוח במרקש עם טעימות מהתרבות של העיר שווקים חנויות ונופים עוצרי נשימה לפני המסע חזרה לארץ…. 

חבילות התיור של חברת “בוץ” מציעות סגירה הרמטית של כל מרכיבי החופשה החל מהדרכה מקצועית וטובה בכל איזור על ידי מדריך מהארץ ומדריך מקומי, בחירת מקומות הלינה הטובים ביותר אשר נותנים מענה נוח לרוכבים עם מספר ארוחות ביום ושירות מפנק. 

הלוגיסטיקה שמסביב מצריכה תשומת לב מירבית גם מהארץ ולשם כך הצוות בארץ מאחורי הקלעים מבטיחים שתהיה לכם חופשה בטוחה כיפית ונעימה. 

אנחנו בחברת BS ONLINE מספקים לרוכבי “בוץ” שירותי השכרה של מזוודות איכות ברמה הגבוהה ביותר על מנת שתוכלו להנות מחופשה כיפית ופטורה מתקלות וגם כשמדובר במספר טיסות קונקשיין, האופניים בטוחות לאורך כל הדרך!

תום בר הוא המדריך המלווה מטעם בוץ. תום מדריך מיומנויות טכניות הטוב בישראל בעל חנות אופניים מקסימה בלב ליבה של טבעון ועובד כמדריך טיולים בחברת “בוץ” מזה כמה שנים. 
 

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו