דפיברילטור איכותי של חברת הם מכשירי ההחייאה הטובים בעולם. איכותיים, קומפקטיים, ידידותיים למשתמש  ומאושרי התקנים המחמירים בעולם לציוד רפואי. מכשירי ההחייאה יהיו זמינים באתר למכירה או להשכרה לפרקי זמן קצובים על מנת שלכם הלקוחות הטסים לחו”ל תנתן ההזדמנות להצטייד במוצר מציל חיים! המכשירים קומפקטיים נוחים ויכולים בקלות להכנס במזוודת האופניים שלכם או בכל תיק רגיל בחופשת האופניים הבאה שלכם בחו”ל.

הדפיברילטורים באחריות היבואן הרשמי “הדר הדרכה ושירותים רפואיים” ורוכש/משכיר המכשיר יקבל הדרכה להפעלת המכשיר.

דפיברילטורים (מפעם)
אביזרים נלווים

למה דווקא דפיברילטור מסדרת LIFELINE?

הדפיברילטור של חברת DEFIBTECH הוא הדפיברילטור הנמכר ביותר בישראל בזכות העובדה שאיכות היצור הגבוהה תחת הסטנדרטים האמריקאים במחמירים ואישור FDA, נוחות התפעול, ואורך חיי סוללת מכשיר גבוהה הם בגדר סטנדרט בחברת DEFIBTECH. 

איחוד הצלה וכוחות הבטחון מזה תקופה ארוכה מבצעים שימוש מוצלח ומספר רב של החייאות בזכות המכשיר הנהדר וזאת הוכחה נוספת שהבחירה הנכונה שמדובר בדפיברילטור היא LIFELINE!

אנחנן ב BS ONLINE משיקים לכם בפעם הראשונה בישראל את שירות ההשכרה לדפיברילטור המוצלח מסדרת ה LIFELINE ה VIEW אשר מאושר הטסה, קומפקטי קל ונוח לתפעול יותר מכל מכשיר אחר בשוק בזכות הטכנולוגיה הגבוהה אשר מביאה את כל הליך ההחייאה באופן ויזואלי וקולי היישר אל האדם אשר מבצע את ההחייאה. המכשירים יושכרו החל מחודש ינואר 2020 לכל מי שטס לחו”ל עם ובלי אופניים ולכל מטרה אשר לשמה נדרשת נוכחות של דפיברילטור עקב חשש לכשל לבב במהלך הפעילות.