500 וואט באלפים הטראנסילבנים

המרחבים העצומים של האומה הרומנית טומנים בחובם לא רק מסלולי טיול עוצרי נשימה להייקרים מכל רחבי העולם אלא גם מסלולי אופניים מהטובים שיש. וכל לאט ובשקט הפכה רומניה למעצמת תיירות אופניים מכובדת אשר מביאה לנו את כמה מהמסלולים היפים והבלתי נשכחים בחבל טראנסילבניה, הדנובה היפה, והחלק הדרומי והיפה של הקרפטים,הצטרפו לחוויה בלתי נשכחת עם 500 וואט.500 וואט ברומניה

רכיבת האופניים ב BRASOV מצליחה למשוך אליה ספורטאים ותיירות אקסטרים מכל רחבי העולם וזאת עקב הנוף המהמם שמסביב המזכיר ברובו נוף אלפיני מעורר השתאות אשר אין רוכב אופניים אשר נשאר אדיש אליו. 

מסלולי האופניים בסביבת BRASOV הם רבים ומגוונים (3000 מסלולים מוגדרים) ומזמנים חוויה יוצאת דופן לכל רוכבי האופניים בכל התחומים והדיסיפלינות. ימי הרכיבה ברומניה עם מועדון “500 וואט” עמקים מאפשר לכל רוכבי ורוכבות האופניים למינהם למצוא את המסלול ורמת הקושי המתאימים לו וזאת על ידי חלוקה ל 2 קבוצות קושי אשר נותנת מענה מדוייק לצרכים האלו. 

Craiului Piatra National

פארק שידוע ביופיו העוצר נשימה מתגלה לנו ביום ה 3 של הטיול. האיזור הקרפטי המטורף הזה אוצר בתוכו כמויות אין ספור של מסלולי אופניים לצד רכיבה באיזור כפרי שהזמן עצר בו מלכת ונופים משוגעים שיגלו לכם את יופיה האמיתי של רומניה והמסורת ארוכת השנים של התושבים הגרים בה. המסלולים בפיאטרה פארק נחשבים מהטובים בעולם ומקבלים חשיפה לצד מסלולי הרכיבה באיטליה שוויץ וספרד אשר נחשבות מעצמות בתחום תיירות האופניים. 500 וואט ברומניה

אירוח אלפיני….

האירוח כמו שאירוח צריך להיות יהיה ב BRASOV במלון אלפיני מפנק כאשר המטרה לתת חוויה בלתי נשכחת לרוכבים ותוך כדי “לטעום” מהמסורת הרומנית ארוכת השנים. 

מלון ALPINE BRASOV הוא המלון המושלם לחוויה מהסוג הזה יאפשר לכם לרכב, לטייל, והנות בשקט ובשלווה. 

מתי זה קורה…???

היציאה תתקיים ביום חמישי ה 2.7.2020 כאשר לקבוצה יתלוו צוות מדריכים ממועדון “500 וואט” עמקים אשר ידאג ויתן מענה לכל הצרכים הלוגיסטיים והמקצועיים של הקבוצה. החזרה לארץ תקרה ב 7.7.2020 כאשר מדובר ב 5 ימי רכיבה ויום משולב של רכיבה ויום חופשי אשר יתן לכולם אפשרות להנות מהנוף ומהתרבות המקומית.

חברת BS ONLINE אשר נותנת מענה ופתרונות שינוע אופניים מהארץ לחו”ל יעמדו לרשות הרוכבים והרוכבות של מועדון “500 וואט” עמקים בכל הקשור באספקת מזוודות ותיקי אופניים לצורך הנסיעה בכדי שכל המעמסה והטרדה הלוגיסטית הכרוכים בנסיעה יהיו קלים ונעימים. 

אנחנו מזמינים אתכם להכנס לקישור ולגלות את היופי האמיתי בטיול אופניים לאירופה עם צוות מקצועי בעל נסיון של שנים רבות ותמיכה לוגיסטית אשר יביאו ויחזירו אתכם ואת האופניים בצורה מושלמת ומדוייקת.

500 וואט ברומניה אופניים

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו