השכרת מזוודות ותיקי אופניים “העתיד כבר כאן!”

טיול אופניים בחו”ל זו חווייה מדהימה ובלתי נשכחת, קחו לדוגמא: מירוץ באלפים או בהרי הטירול, תחרות דאון היל בפורט וויליאמס, אפיק בדרום אפריקה בקייפ, או איירונמן בקונה הוואי.

הערכות למסע שכזה כרוכה בהמון לוגיסטיקה החל מאימונים מפרכים, הכנת הציוד, קניית אביזרים ייעודיים, תוספים, ביגוד ספציפי לשינויי מזג האוויר ועוד ועוד…

היכולת של הרוכב להתמודד עם כל ההיבטים הלוגיסטיים הכרוכים בדבר היא לעיתים קשה ומפרכת לא פחות מהאימונים עצמם.

הכנת האופניים במזוודה או בתיק  אופניים ייעודי היא הפתרון המושלם להטסה בטוחה של הכלי שלכם ליעד המבוקש.

אנחנו מאמינים שאין דרך אחרת מאשר זאת! לא עוד קרטונים או קופסאות מוסבות לאופני היוקרה שלכם.

עצם המחשבה שספורטאי איירונמן אשר מתאמן שנה שלמה, מגיע למרוץ ביבשת אחרת כאשר אופניו ניזוקו היא מחשבה מעוררת פלצות! כמה כסף השקענו בציוד, באימונים, שרפנו צמיגים וסוליות נעליים, פנימיות וטונות של תוספי תזונה אבל החלטנו לחסוך באריזת האופניים! כמה חבל….

אנחנו ב- BS Online מאמינים שהפתרון הלוגיסטי להטסת האופניים והשגת הציוד עד פתח הבית בדרך הנוחה והמהירה ביותר הוא העתיד של תיירות הספורט בעולם!

השכרת מזוודת האופניים או השכרת תיק האופניים ברמה הגבוהה ביותר היא במרחק הקלקה,

אין צורך לנסוע רחוק, לבקש להשאיל מחברים או להשכיר קרטונים!

הקונספט החדש והמהפכני נותן את הפתרון הזה באמצעות אתר אינטרנט פשוט ויעיל אשר באמצעותו ניתן לרכוש או להשכיר מזוודת אופניים או תיק אופניים ייעודי לטיסה הבאה ולרכוש ציוד שישרת אתכם בחופשה בחו”ל ויעשה לכם את החיים קלים.

אנו הנציגים בישראל של חברת B&W  INTERNATIONA המייצרת מזוודות ותיקי אופניים יחד עם שלל ציוד אריזה ייעודי ויוקרתי ברמת קצה, מה ששומר על האופניים שלך בצורה הטובה והמוגנת ביותר.

שיטות השינוע שלנו זריזות ויעילות ומביאות עד אליך את תיק האופניים או המזוודה בצורה הנוחה ביותר ובמחירים נוחים על מנת שביום הטיסה תהיה נינוח ושליו ותוכל לקחת גם את אופניך לטיול הבא בחו”ל.

בנוסף אנו משווקים את מוצרי הביגוד וההנעלה של החברות המייצרות את ביגוד הרכיבה האיטלקי המשובח אשר ייתן מענה לשעות האוכף הרבות שהרוכב מייצר והגנה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ומשתנים במחיר נוח ושילוח עד הבית במזוודה או במשלוח מיוחד!

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. חיים סופר

    שלום רב
    אשמח לקבל פרטים נוספים בעניין
    בגדול אני צריך תיק ברמה גבוהה לאריזת אופניים מה עלות ?
    לתשובתכם אודה

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו