להתלבש כמו מקצוען עם BS ONLINE

לא מכבר אתר BS ONLINE ביצע שיתוף פעולה עם יבואן ביגוד הרכיבה המקצועי חנן מדמוני סחר בע”מ. באמצעות שיתוף הפעולה הזה אנחנו מביאים לכם באתר באופן נגיש ויחודי את מבחר ביגוד הרכיבה של החברות NALINI ALE ונעלי הרכיבה של חברת הבוטיק האיטלקית DMT
חברת נאליני הותיקה שהוקמה על ידי האחים מונטובאני אי שם בתחילת שנות ה 60 התפתחה להיות ענקית טקסטיל לביגוד רכיבה וספורט מקצועי בשיתוף פעולה מנצח עם מעבדות הטקסטיל MOA באיטליה. החיבור המוצלח של האחים התעשיינים עם צמרת עולם הרכיבה המקצועני הביאה אותם לכדי יצור ביגוד קצה אשר שם לב לפרטים הקטנים לאיכויות הבד הגבוהות והמגוונות וכל דבר אשר עושה הבדל לרוכב אשר מבלה שעות רבות על האוכף.
הביגוד של NALINI מיוצר בתנאי מעבדה באיטליה נותן מענה ללבוש בתנאי אקלים משתנים ומבטיח איכות ללא פשרות לאורך זמן. 
בנוסף לחברת NALINI  תוכלו למצוא באתר את הביגוד של חברת ALE הצעירה מוורונה אשר חרטה על דגלה ייצור בגדי רכיבה מקצועיים בעלי צבעים זוהרים ומיוחדים ובכל שנה הם מפתיעים בקולקציות נועזות ומיוחדות. ליין הביגוד של ALE עושה שימוש בווריאציות שונות של בדים לפעמים אף בבגד אחד בלבד ובתפירה טכנית מיוחדת על מנת לספק התאמה מרבית לרוכב ברכיבות בהן הטמפרטורות יכולות להשתנות אפילו בפער אדיר של 30 מעלות! 
נעלי הקצה של חברת DMT האיטלקית אשר נוסדה אי שם בונציה מספקת איכות מקסימלית בכל הקשור באורטופדיה של הרגל, תפירה וביצועים. הירידה לפרטים והעקביות בכל שלבי הפיתוח מביאים אותם ליצירת נעלי רכיבה מיוחדות, סופר טכניות ומקצועיות, במיוחד כשמדובר בשיתוף פעולה עם טובי הרוכבים בעולם כגון אליה וויואני הספרינטר המדהים שבעזרתו פותח הדגם הנחשק KR1 ומריו צ’יפוליני אלוף העולם לשעבר בעל האופי המיוחד שמקדם ליין ביגוד והנעלה מיוחד בעזרת חברת ALE ו DMT
אנחנו מאמינים שרכיבה בתנאי מזג אוויר שונים ומשתנים מצריכה ביגוד מותאם. באתר תוכלו למצוא את מגוון פתרונות הביגוד כגון מכנסי רכיבה, חולצות, שרוולים, מחממים, גופיות בסיס ועוד שיתנו פתרון לרכיבה הבאה שלכם באלפים או בדולומיטים או בכלל באוסטרליה בתקופת הקיץ. 
בכדי להתרשם מהקולקציה שלנו בקרו באיזור החנות שלנו באתר ושתהיה רכיבה מהנה 🙂
 

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו