לראות את העולם עם SCICON

SCICON

אי שם בתחילת שנות ה 80 באזור אגם גארדה לא רחוק מוינצ’נזה קמה חברה קטנה על ידי רוכבי אופניים מקומיים שלימים יהפכו להיות השם החם בעולם בכל הקשור בשינוע אופניים בצורה בטוחה נוחה וסטייליסטית המאופיינת לאיטלקים הקפדניים. הכירו את חברת SCICON

תיקי SCICON האיטלקיים מאופיינים בצורה חיצונית מיוחדת  אשר בעצם מגלמת את הפונקציונליות הפנימית המיוחדת של התיק. 

משפחת תיקי ה SCICON הרכים מתחלקת ל-3 

SCICON

AEROCOMFORT 3.0 TSA MTB  אשר נותן מענה ספציפי לרוכבי שטח אשר מעדיפים העמסה מהירה של אופניהם ללא פירוק פדלים וכידון. החרטום העליון של התיק מתאפיין בצרותו (25 ס”מ) ונותן מענה לאופני שטח בלבד כאשר הכידון מסובב על הצד. 

התקן ה ABF המשובח יאבטח את שלדת האופניים וישדך אותם לתחתית התיק הקשיחה המצויידת בסט של 4 גלגלים קשוחים הבנויים לעמוד גם בתנאי העמסה ירודים והובלה במרצפות פאבה אירופאיות מעצבנות.

תיק הפוליאסטר ייתן הגנה בפני גשם ויארוז את סט הגלגלים שלנו בבטחה בתוך חלל התיק. בקיט האריזה תמצאו סט ספוגים איכותיים לעטיפת  ה”טופ טיוב” וצינורות הכידון ו ה CHAIN STAY ואתם מוכנים לטיסה! 3 דק’ אריזה זה הזמן המקסימלי בו תבלו באריזת אופניכם. SCICON

AEROCOMFORT 3.0 TSA ROAD הוא האח הנוסף בשלישיית תיקי ה SCICON המעוצבת והנוחה והוא מציע אריזה נוחה וטכנית לרוכב הכביש המושבע. חרטום התיק מעובה קצת יותר על מנת שניתן יהיה להעמיס את אופני הכביש ללא צורך בפירוק או הזזת הכידון!

גלגלי הכביש מועמסים בתיקי צד אינטגרליים בבטן התיק ורוכסן כפול וקשוח במיוחד עוטף את כל האריזה המגניבה הזאת! זמן אריזה… 2 דק’ לכל היותר!

AEROCOMFORT 3.0 TSA TRIATHLON הוא האח השלישי במשפחת ה SCICON הרכה אשר נותן מענה אמיתי לכל רוכבי הטריאתלון ואופני הנג”ש המשוכללות שיש היום בשוק. וזאת על ידי העמסת האופניים על התקן ה ABF גלגלים בתיקי הצד האינטגרליים וזהו! משימת פירוק האופניים מעולם לא הייתה קלה יותר…. 

יש לציין כי תיקי ה SCICON הרכים מהווים פתרון אדיר להובלת אופניים בטיסה אך עם זאת אנחנו ממליצים תמיד לפרק את הפדלים (למרות שזו אינה חובה) מאחר והם יכולים להסב נזק לגלגלים המאוחסנים בבטן התיק.SCICON 

קיט האריזה כולל גם סט מתאמים למגוון צירי הגלגלים הקיימים היום בשוק 9 מ”מ 12 מ”מ אחורי ו 15 מ”מ קדמי. עם זאת אופני כביש בעלי מעצור דיסק וציר קדמי של 12 מ”מ עלולים להיתקל בבעיה עם התקן ה ABF ויש להשתמש במתקנים ייעודיים בכדי להטיס ב SCICON או לחילופין להשתמש במזוודה קשיחה.

בנוסף בהתקן אלומיניום (LOW TECH) שמגן די ביעילות על מעביר ההילוכים האחורי והוא הכרחי בהתחשב בעובדה שיש סיכוי שהתיק ישהה בבטן המטוס בהעמסה צידית.

תיקי ה SCICON מגיעים עם מנעולי TSA הידועים בתקנם העולמי כאשר הם היחידים אשר ניתנים לשימוש בשדות תעופה השונים בעולם. עם זאת ברוב שדות התעופה לא מחזיקים את מפתח המאסטר אשר פותח את מנעול זה ולכן אנחנו ממליצים שלא להשתמש בו. SCICON

תיקי ה SCICON מיוצרים בקפדנות ובסטייל איטלקי מרשים הנראות שלהם היא שם דבר בעולם האופניים המקצועני כאשר הם מובילים אופניים הם קלים נוחים ונותנים פתרון מושלם וכאשר הם מאוחסנים הם נוחים וקטנים ואינם תופסים נפח רב. 

באתר תוכלו למצוא את מגוון תיקי SCICON למכירה ולהשכרה בכדי שגם לכם החופשה הבאה עם האופניים תהיה כיפית ונוחה. 

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו