פינוק איטלקי :)

באיזור המערבי של חבל לומברדיה במחוז פיאמונטה איזור הטומן בחובו נופים מרהיבים של הרי אלפים מושלגים יערות עד ירוקים ומפלים עם מי שלגים נמצאים מסלולי האופניים הטובים בעולם אשר שימשו את מארגני ה ג’ירו ד’איטלה מזה שנים. כמה מהפסגות המפורסמות ששמם המוכר לאוהדי אופני הכביש השרופים כמו Colle delle Finestre Sestriere – Colle del Nivolet – Colle de Lombarda – Colle de la Scalla ועוד ועוד יגרמו לתחושת צמרמורת רק למשמע שמם!

האיזור מצויין גם לאופני שטח וגם לאחרונה לאופני גראבל שמתפתח בצורה משמעותית בחבל ארץ זה ובכלל בעולם.

יהונתן וקרין רבנה הם  חברים טובים שלנו מענף האופניים ומביאים לנו חבילת תיור עשירה ומפנקת באיזור הקסום הזה המותאמת לרוכב הכביש אשר רוצה להנות במשך שבוע ולרכב בכבישים המדהימים שיש לאיזור להציע!

המלון המקומי PIEDMONTBIKE HOTEL  אשר יארח את הקבוצה הישראלית נותן חבילת לינה ואוכל מהטובות שיש להציע בנוסף ליכולת המדהימה שלו לספק מענה לוגיסטי לרוכבים הכולל רכבי ליווי אופניים להשכרה סיוע טכני שירותי כביסה השכרת אופניים ועוד… 

הטיול הוא 7 ימים ומונה כ 5 ימי רכיבה כאשר 2 מתוכם מודרכים בפסגות המפורסמות שציינו עם מעבר באתרי ם מוניומנטליים כגון ה פינסטרה בו ניצח כריס פרום בעצם את הג’ירו כולו עם בריחת סולו נדירה, ארוחות בוקר וערב ובופה של לאחר רכיבה וחולצת SNATINI יוקרתית לרוכבים.

שירות השכרת המזוודות BS ONLINE ישמח לתת מענה לרוכבי המשלחת אשר יהיו מעוניינים להטיס את אופניהם בצורה הטובה, הנוחה והבטוחה ביותר

לפרטים נוספים והצטרפות למשלחת צרו קשר עם קארין או יהונתן

052-7221712 יהונתן

050-7254409 קרין

או במייל  Y.ravenna@gmail.co

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. רוני

    הי שמי רוני מעונין להצטרף למשלחת לאיטליה
    אשמח לפרטים 0523292049

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו