תיקים ומזוודות אופניים הדור הבא!

תיירות האופניים בעולם מתפתחת באופן יוצא דופן בעוד הגידול המדווח הוא כ 20 אחוז בכל שנה. יותר רוכבים טסים לחופשות אופניים, תחרויות, מסעות, אירועים עממיים וכדומה בין אם מדובר עם האופניים הפרטיות או אופניים מושכרות. מדיניות ה”שמיים הפתוחים” מאפשרת היום לרכוש כרטיסי טיסה מוזלים למגוון רחב של יעדים כולל תוספת הטסת ציוד ספורט במחירים קבועים וכמעט שאינם משתנים. מזוודת אופניים BIKE BAG

אם זאת כמות הרוכבים שפוקדת את שדות התעופה דורשת מעובדי חברות התעופה והנמלים לשנות ולהערך בהתאם לקליטה ושינוע של כבודה עדינה יותר, כבדה יותר ובעלת מימדים גדולים וכל זאת בטווחי זמן קצרים ובכמויות שהולכות וגדלות כאמור משנה לשנה.

מזוודת אופניים BIKE BAG2
תיק אופניים BIKE BAG2

בפועל רמת איכות ההעמסה הולכת ויורדת עקב כמויות המטען הרבות וחברות התעופה ונמלי התעופה האמורים לשמור על הכבודה שלנו מתוקף היותם אחראים על הציוד בעודו נמסר אליהם וגם תחת תוקף היותם חתומים על “אמנת מונטריאול” שהיא בעצם האמנה אשר דואגת שיהיו כללים אחידים ונאותים בכל הקשור לתובלה אווירית של הכבודה שלנו אשר נכתבה בשנת 1999 אינם מבצעים זאת הלכה למעשה.

לכן אנחנו כגוף אשר דואג ומכיר את כל החסרונות של המערכת אשר מבצעת את השינוע של הכבודה היקרה לנו מעניקים לכם את המוצרים אשר ישמרו על אופניכם לאורך כל הטיסה. השכרת מזוודת אופניים אף פעם לא הייתה קלה יותר מבעבר!

השיטה הנוחה של הזמנת התיק או המזוודה עד בית הלקוח ואריזתן בצורה המקצועית והבטוחה ביותר גורם לכם הלקוחות להיות שקטים לאורך כל הטיסה במהלך החופשה וגם בחזרה ממנה.

מלאי התיקים והמזוודות לאופניים אשר עומד לרשות כל הרוכבים אשר חפצים בהם והם מתוחזקים ומטופלים בצורה הטובה והגבוהה ביותר גם תחת בלאי גבוה של עשרות טיסות בשנה. כיבואנים של חברת B&W INTERNATIONAL ומשווקים של חברת התיקים האיטלקית SCICON אנחנו יכולים להבטיח שמלאי התיקים והמזוודות להשכרה ומכירה תמיד יהיה שמיש תקין ומוכן להטסה.

מזוודות האופניים והתיקים משתנים בהתאם ליציאת דגמי אופניים חדשים לשוק ובהתאם לרמת הבלאי הנגרם לתיקים במהלך השינוע, בעקבות כך החברות משקיעות זמן במחקר ובפיתוח על מנת שהטיסה שלכם תהיה בטוחה ונוחה לכל מקום בעולם.

התחדשות טכנולוגית בהתאם לדרישות….

בקרוב יושק דגם חדש של חברת B&W INTERNATIONAL אשר ייתן מענה לדגמי האופניים החדשים והגדולים ביותר הקיימים היום שטח וכביש. התיק מצויד בבד RIPSTOP איכותי נגד קריעות מכוונות ועמידות בגשם. תחתית ABS קשיחה עד לגובה של 30 סנטימטרים מן הרצפה וסט של 4 גלגלים 2 אחוריים קבועים ו 2 קדמיים בעלי יכולת סיבוב של 90 מעלות. קיט אריזה נוח ובטיחותי ואפילו שטיח אינטגרלי לצורך העמסה נוחה ולא “מלוכלכת”.

לכן בפעם הבאה שתשכירו מזוודת אופניים לנסיעה לחו”ל אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו