חום יולי אוגוסט…

חודש יולי עמוס במיוחד במגוון אירועים וחופשות אופניים מגוונות בחו”ל. אירועים אלו מתאפיינים בססגוניות שלהם כדוגמת איירונמן ROTH או איירונמן אוסטריה או לחילופין איש ברזל ויטוריה שבאיטליה. בנוסף חופשות האופניים המדהימות ביופיין הוסיפו לצבע ומשלל התמונות שהלקוחות שולחים בחרנו את הטובות ביותר. 

ההערכות לקראת חודש יולי ואוגוסט העמוסים בהשכרת מזוודות אופניים הייתה מרובה הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה ארגונית. עשרות מזוודות עזבו את שדה התעופה בישראל וחזרו בקצת פחות משבוע וכל זאת עם 0 תקלות באופניים הכל הודות למוצרי הקצה שאנחנו מחזיקים. שיטת השינוע הייחודית שלנו נתנה מענה לרוכבים בכל חלקי הארץ ולמגוון רחב של קבוצות רכיבה וטריאתלון.

השכרת מזוודות האופניים מוכיח את עצמו ככלי יעיל להטסה בטוחה ונינוחה של האופניים לחופשה או לאירוע רכיבה בחו”ל ובנוסף שירות השינוע מוריד עומס ולחץ מיותר מהרוכב טרום הנסיעה. מוצרי הקצה שלנו מחברת B&W INTERNATIONAL ו SCICON נותנים מענה רחב לכל סוגי האופניים בצורה הבטוחה והנוחה ביותר!

חודשי הקיץ הבאים עלינו לטובה מזמנים עוד מגוון אירועים רחב בכל סגנונות הרכיבה ואנחנו כאן בכדי שטוסו בשלום ותחזרו בשלום עם הציוד היקר שלכם!

 

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו